Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Medicininis kamuoliukas Pro's Pro Medizinball 3 kg

40,90 €
Gamintojo kodas: I196C
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 48h
Turime sandėlyje:
3 vnt.

Pro's Pro Medizinball 3 kg

40,90 € Pro's Pro Medizinball 3 kg
    ST28329
Pagerinkite savo teniso žaidimą su "Pro's Pro Medizinball" 3 kg kamuoliuku "Pro's Pro...daugiau

Pagerinkite savo teniso žaidimą su "Pro's Pro Medizinball" 3 kg kamuoliuku

"Pro's Pro Medizinball 3 kg" yra daugiau nei tik treniruočių kamuoliukas. Sukurtas intensyvioms treniruotėms, jis yra svarbi priemonė, padedanti ugdyti jėgą, ištvermę ir bendrą fizinę formą. Šis universalus medicininis kamuolys gali imituoti įvairias žaidimo sąlygas, todėl yra nepakeičiamas kiekvieno tenisininko treniruočių režimo priedas.

Treniruokitės kaip profesionalai su medicininiu kamuoliu

Iš aukštos kokybės medžiagų pagamintas 3 kg "Pro's Pro Medizinball" kamuolys sukurtas taip, kad atlaikytų intensyvų režimą. Jo svoris yra iššūkis jūsų kūnui, išjudinantis raumenis iki ribos, gerinantis jūsų jėgą ir gerinantis jūsų rezultatus teniso korte. Kamuoliuko tekstūra leidžia jį tvirtai suimti, taip užtikrinant saugias ir veiksmingas treniruotes.

Patrauklus dviejų spalvų dizainas

Pro's Pro Medizinball yra ne tik funkcionalus - tai ir stilius. Jo akį traukiantis dvispalvis dizainas neabejotinai leis jums išsiskirti per treniruotes, taip motyvuodamas jus intensyviau treniruotis ir įkvėpdamas reguliariau treniruotis.

Padidinkite savo teniso įgūdžius

Tenisui reikia greičio, vikrumo ir jėgos, o būtent tai ugdo "Pro's Pro Medizinball". Jis įdarbina kelias raumenų grupes, imituoja svyravimo dinamiką ir padidina judesių amplitudę. Nesvarbu, ar siekiate padidinti padavimo galią, padidinti tinklinio metimo nuotolį, ar padidinti dinamiką, "Pro's Pro Medizinball" yra patikimas treniruočių partneris.

Serijos numeris: ST28329
Gamintojo prekės kodas: I196C
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.