Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Medicininis kamuoliukas Pro's Pro Medizinball 5 kg

47,90 €
Gamintojo kodas: I196D
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 48h
Turime sandėlyje:
2 vnt.

Pro's Pro Medizinball 5 kg

47,90 € Pro's Pro Medizinball 5 kg
    ST28330
Pagerinkite savo žaidimą su "Pro's Pro Medizinball" 5 kg kamuoliu Nesvarbu, ar dirbate jėgos...daugiau

Pagerinkite savo žaidimą su "Pro's Pro Medizinball" 5 kg kamuoliu

Nesvarbu, ar dirbate jėgos ir fizinio pasirengimo srityje, ar tiesiog norite į savo rutiną įnešti naujo požiūrio, "Pro's Pro Medizinball" 5 kg kamuolys gali puikiai papildyti jūsų treniruočių arsenalą. Šis medicininis kamuolys, sukurtas specialiai atsižvelgiant į profesionalių tenisininkų poreikius, yra universalus įrankis, galintis padėti pagerinti daugelį jūsų fizinio pajėgumo aspektų.

Naujoviškas dviejų spalvų dizainas

Medizinball 5 kg kamuolys ne tik žada puikų funkcionalumą, bet ir džiugina vizualiai. Dvispalvis dizainas pratimams suteikia smagumo. Be to, dėl kontrastingų spalvų jį lengva pastebėti, nesvarbu, ar treniruojatės namuose, ar aikštelėje.

Optimalus treniruočių priedas tenisininkams

Šis medicininis kamuolys laikomas puikia priemone, nes juo galima atlikti daugybę pratimų, pritaikytų konkrečiam tenisui būdingiems judesiams. Treniruokite pagrindinę jėgą, pusiausvyrą, koordinaciją ir jėgą - visi šie dalykai yra labai svarbūs tenisininko pasirodymui korte. Treniruotes papildykite papildomu iššūkiu ir stebėkite, kaip sparčiai auga jūsų ištvermė ir smūgių galia.

Serijos numeris: ST28330
Gamintojo prekės kodas: I196D
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.