Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Pasipriešinimo gumos Reebok Power Band Strong

43,40 €
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 48h
variantai:
Pasipriešinimo gumos Reebok Power Band X Strong
Reebok Power Band X Strong
daugiau
Turime sandėlyje:
2 vnt.

Reebok Power Band Strong

43,40 € Reebok Power Band Strong
    ST74750
Paspartinkite treniruotes su "Reebok Power Band Strong" juosta Jei rimtai žaidžiate tenisą ir...daugiau

Paspartinkite treniruotes su "Reebok Power Band Strong" juosta

Jei rimtai žaidžiate tenisą ir norite padidinti savo jėgą ir ištvermę, ieškokite "Reebok Power Band Strong". Ši aukštos kokybės pasipriešinimo juosta pasižymi dideliu pasipriešinimu, todėl yra puiki priemonė, skirta giliam raumenų treniravimui ir jėgos didinimui.

Tinka intensyvioms treniruotėms

Kitaip nei įprastos pasipriešinimo juostos, "Reebok Power Band Strong" sukurta kaip uždara kilpa, todėl veiksmingai veikia giliai esančius raumenis. Tokia konstrukcija skatina sklandesnį judesį, didina kiekvienos treniruotės tikslumą, todėl idealiai tinka tenisininkams, norintiems pagerinti švytuoklės jėgą ir bendrą pasirodymą korte.

Universalus ir patvarus

Ši jėgos juosta, pagaminta iš itin patvarios, dėvėjimuisi atsparios gumos, sukurta taip, kad atlaikytų net intensyviausias treniruotes. Mes žinome, kad tenisininkai intensyviai sportuoja tiek aikštelėje, tiek už jos ribų, todėl ši pasipriešinimo juosta sukurta taip, kad atlaikytų viską. Ją taip pat galima naudoti kaip veiksmingą pagalbinę priemonę atliekant prisitraukimo pratimus, todėl ji yra universalus treniruočių reikmenų priedas.

Serijos numeris: ST74750
Pagrindinė spalva: pilka
Pakuotė (vienetų): 1
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.