Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Pratimų kilimėlis Schildkröt Fitness Mat XL - blue

55,00 €

Rekomenduojama mažmeninė kaina

53,90 € Sutaupote 2 %
Gamintojo kodas: 960163
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 48h
Turime sandėlyje:
3 vnt.

Schildkröt Fitness Mat XL - blue

53,90 € Schildkröt Fitness Mat XL - blue
    ST79745
"Schildkröt" fitneso kilimėlis XL - Mėlynas Pasinerkite į fitneso pasaulį su "Schildkröt...daugiau

"Schildkröt" fitneso kilimėlis XL - Mėlynas

Pasinerkite į fitneso pasaulį su "Schildkröt Fitness Mat XL" kilimėliu. Šis kilimėlis yra ryškios mėlynos spalvos, kuri suteikia energijos jūsų treniruotėms, ir yra sukurtas taip, kad būtų patogus ir patvarus. Šis kilimėlis puikiai tinka jogai, pilatesui ir visoms kitoms fitneso treniruotėms, todėl jis yra patikimas treniruočių palydovas, kuris ne tik padės, bet ir pagerins jūsų užsiėmimus.

Didžiausias komfortas, didžiausias našumas

Iš aukštos kokybės medžiagų pagamintas "Schildkröt Fitness Mat XL" kilimėlis suteikia patogią ir stabilią platformą jūsų treniruotėms. Dėl didelio 195/80 cm dydžio kilimėlio užteks vietos visiems jogos tempimo ir pilateso pratimams. 1,5 cm storio kilimėlis puikiai izoliuoja nuo grindų, todėl yra minkštas paviršius, apsaugantis sąnarius ir spaudimo taškus atliekant įvairius pratimus.

Patvarus ir ilgaamžis

Pagerinkite savo sporto patirtį naudodami kilimėlį, pagamintą taip, kad jis tarnautų ilgai. Šis "Schildkröt Fitness Mat XL" kilimėlis pasižymi išskirtiniu patvarumu, pritaikytas ilgalaikiam ir daugkartiniam naudojimui. Aukščiausios kokybės konstrukcija užtikrina, kad kilimėlis atlaikytų kasdienį dėvėjimąsi, nesideformuotų ir išlaikytų savo pirminę formą bei funkciją.

Ryškus mėlynas atspalvis

Ryškiai mėlynas kilimėlio atspalvis suteiks jūsų treniruočių režimui spalvų. Ši ryški spalva ne tik estetiška; ji sukurta taip, kad įkvėptų energijos, ramybės ir motyvacijos - tai svarbūs sėkmingos treniruotės ingredientai.

Pakuotė ir informacija apie gaminį

Kiekvienas "Schildkröt Fitness Mat XL" kilimėlis supakuotas atskirai, kad jį būtų lengviau tvarkyti ir laikyti. Gamintojo kodas 960163. Mėlynos spalvos kilimėlis "Schildkröt Fitness Mat XL" yra daugiau nei tik kilimėlis; tai spalva, patogumas ir patvarumas viename mišinyje, kuris padeda atlikti kiekvieną kojų tempimą, kiekvieną jogos poziciją, kiekvieną fitneso tikslą. Užlipkite ant "Schildkröt Fitness Mat XL" kilimėlio ir sustiprinkite savo treniruočių rutiną.

Serijos numeris: ST79745
Pagrindinė spalva: mėlyna
Gamintojo prekės kodas: 960163
Pakuotė (vienetų): 1
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.