Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Pasipriešinimo gumos SKLZ Pro Knit Mini Band Heavy

23,40 €
Gamintojo kodas: 0359
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 72h
Turime sandėlyje:
1 vnt.

SKLZ Pro Knit Mini Band Heavy

23,40 € SKLZ Pro Knit Mini Band Heavy
    ST73421
"SKLZ Pro Knit Mini Band Heavy": jūsų treniruočių partneris Su "SKLZ Pro Knit Mini Band Heavy"...daugiau

"SKLZ Pro Knit Mini Band Heavy": jūsų treniruočių partneris

Su "SKLZ Pro Knit Mini Band Heavy" treniruokitės protingiau ir sunkiau. Ši pažangi treniruočių priemonė skirta viršutinės ir apatinės kūno dalies raumenims stiprinti, todėl pagerinsite savo teniso rezultatus. Dėl unikalaus patvarumo ir lankstumo derinio ši mini juosta ne tik stiprina jėgą, bet ir gerina judrumą, todėl ji yra nepakeičiama jūsų teniso režimo dalis.

Stiprinkite ir mobilizuokite

SKLZ Pro Knit Mini Band Heavy kelia jums iššūkį optimaliau aktyvuoti raumenis, todėl kiekviena treniruotė bus maksimaliai naudinga. Ji palaiko jūsų jėgos treniruotes, nukreiptas į viršutines ir apatines kūno dalis. Judesiai ar pratimai su šia juosta skatina raumenų stabilumą, būtiną galingiems teniso smūgiams ir greitiems, reaguojantiems smūgiams aikštelėje.

Aukščiausia kokybė

Ši mini juosta pagaminta iš elastingos medžiagos, kuri atlaiko net sunkiausias treniruotes. Nepaisant to, kad medžiaga yra tvirta, ji nedirgina odos. Taigi, galite susitelkti tik į savo fizinę pažangą, nejausdami diskomforto.

Serijos numeris: ST73421
Pagrindinė spalva: juoda
Gamintojo prekės kodas: 0359
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.