Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Treniruočių lazda Yakimasport Pole 1,6m - red

Treniruočių lazda Yakimasport Pole 1,6m - red
5,00 €

Rekomenduojama mažmeninė kaina

3,90 € Sutaupote 22 %
Gamintojo kodas: 100076
Susisiekite
+370 65 67 67 00
Užsakymą išsiųsime per 48h
Turime sandėlyje:
4+ vnt.

Yakimasport Pole 1,6m - red

3,90 € Yakimasport Pole 1,6m - red
    ST87485
Apžvalga Mūsų "Yakimasport" 1,6 m ilgio lazda - raudona - yra treniruočių pavyzdys. Šis...daugiau

Apžvalga

Mūsų "Yakimasport" 1,6 m ilgio lazda - raudona - yra treniruočių pavyzdys. Šis aukščiausios klasės treniruoklis, sukurtas atsižvelgiant į sportininko poreikius, skatina lengvai judėti ir naudotis, todėl puikiai dera funkcionalumas ir dizainas. Sukurta dėl universalumo, mūsų "Yakimasport" treniruočių lazda yra kaip tik tas įrankis, kuris praturtins jūsų treniruotes ir padės siekti užsibrėžtų tikslų.

Specifikacijos

Matmenys

Pats stulpas yra įspūdingo 1,6 m ilgio; suteikia sportininkams laisvę atlikti įvairius pratimus, nustatant platų judesių diapazoną. Jis taip pat pasižymi 25 mm skersmeniu, dar labiau padidinančiu jo naudingumą, nes leidžia naudotojams patogiai ir lengvai valdyti.

Kombinacijos funkcija

Niekada neribokite savo treniruočių režimo. Mūsų "Yakimasport" lazdą galima lengvai derinti su papildomais baziniais stovais, taip išplečiant treniruočių perspektyvas. Nesvarbu, ar kurtumėte naujus treniruočių režimus, ar plėstumėte esamų režimų ribas, ši funkcija suteiks jums galimybę siekti savo fitneso tikslų.

Spalva ir dizainas

"Yakimasport" lazdos dominuoja nuostabus raudonas atspalvis, suteikiantis treniruotėms gyvybingumo. Jos elegantiškas dizainas užtikrina, kad ji išsiskirtų, kaip ir jūsų puikūs rezultatai.

Pakuotė

Siekiant užtikrinti maksimalų patogumą ir produkto saugumą, kiekviena "Yakimasport" lazda supakuota atskirai. Galite būti tikri, kad treniruočių įrankis jus pasieks nepriekaištingos būklės ir bus pasiruošęs pagreitinti treniruotes.

Gamintojo kodas

Gaminio kokybė yra mūsų svarbiausias prioritetas. Norėdami įsitikinti, kad gausite autentišką "Yakimasport" lazdą, ieškokite gamintojo kodo: 100076. Didžiuojamės kurdami kokybiškas treniruočių priemones, ir ši lazda - ne išimtis.

Išvada

Rinkitės "Yakimasport" lazdą 1,6 m - raudoną, kad įsigytumėte aukštos kokybės, tvirtą treniruočių priemonę, kuri padės jums viršyti sporto tikslus. Padidinkite savo treniruočių potencialą, perženkite įprastas ribas su "Yakimasport". Užsisakykite savo jau šiandien ir ženkite į sporto ateitį.

Serijos numeris: ST87485
Gamintojo prekės kodas: 100076
Pakuotė (vienetų): 1
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.