Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Pasipriešinimo parašiutas Yakimasport Speed Chute (Large-56in.)

33,00 €

Rekomenduojama mažmeninė kaina

31,40 € Sutaupote 5 %
Gamintojo kodas: 100040
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 48h
Turime sandėlyje:
3 vnt.

Yakimasport Speed Chute (Large-56in.)

31,40 € Yakimasport Speed Chute (Large-56in.)
    ST74270
"Yakimasport" greitojo nusileidimo parašiutas (didelis-56 colių) Išbandykite naujovišką ir...daugiau

"Yakimasport" greitojo nusileidimo parašiutas (didelis-56 colių)

Išbandykite naujovišką ir įgalinantį būdą pagerinti savo sportinius rezultatus su "Yakimasport Speed Chute". Specialiai sukurtas sportininkams, kurie rimtai nori pakelti savo rezultatus į kitą lygį.

Absoliutus sportinių rezultatų gerintojas

Unikali pasipriešinimo įranga, kuri reikalauja, kad naudotojas treniruodamasis dar labiau stumtų save į priekį. Bėgant parašiutas atsidaro, sukurdamas oro pasipriešinimą, kuris priverčia jus dirbti dar sunkiau. Šis iššūkis prieš vėjo pasipriešinimą lemia geresnius rezultatus, suteikia jums jėgos ir atsparumo, reikalingų siekiant pagerinti asmeninius geriausius rezultatus ir išlikti priekyje konkurentų.

Patogumas ir komfortas

Mūsų "Yakimasport Speed Chute" turi reguliuojamą juosmens diržą, todėl gaminį gali patogiai naudoti įvairaus kūno sudėjimo ir formų naudotojai. Dėl pritaikomo diržo jį lengva užsidėti ir nusisegti, todėl sumažėja nereikalingų pertraukų intensyvių treniruočių metu. Į komplektą taip pat įeina nešiojimo krepšys, todėl parašiutą lengva transportuoti ten, kur reikia. Nesvarbu, ar ketinate bėgioti parke, ar vykstate į sporto salę, savo parašiutą galėsite lengvai ir patogiai nešiotis.

Neprilygstami matmenys ir specifikacijos

Šio didelio parašiuto dydis yra nemažas - 56 coliai, todėl jis idealiai tinka bet kuriam sportininkui, norinčiam peržengti savo galimybių ribas. Matmenys užtikrina optimalų pasipriešinimą, todėl laikui bėgant turėsite dėti daugiau pastangų ir palaipsniui didinti greitį bei ištvermę. Šio greičio parašiuto specifikacijos: * Pakuotės kiekis: * Gamintojo kodas: 1 vnt: 100040 Įtraukite "Yakimasport Speed Chute" į savo treniruočių režimą ir pamatysite žymų savo rezultatų šuolį. Jūsų kelionė į geriausią fizinę formą, greitį ir galią prasideda čia. Jūsų laukia didybė, ir iki jos liko vos vienas bėgimas. Investuokite į "Yakimasport Speed Chute" šiandien ir tapkite sportininku, kokiu visada norėjote būti.

Serijos numeris: ST74270
Gamintojo prekės kodas: 100040
Pakuotė (vienetų): 1
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.