Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Balanso diskas Schildkröt Yoga Block - grey/pink

11,00 €

Rekomenduojama mažmeninė kaina

9,40 € Sutaupote 15 %
Gamintojo kodas: 960136
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 72h
Turime sandėlyje:
4+ vnt.

Schildkröt Yoga Block - grey/pink

9,40 € Schildkröt Yoga Block - grey/pink
    ST79758
"Schildkröt Yoga Block" - Pilka/rožinė Patirkite tobulą pusiausvyros ir lankstumo derinį su...daugiau

"Schildkröt Yoga Block" - Pilka/rožinė

Patirkite tobulą pusiausvyros ir lankstumo derinį su patrauklaus pilkos ir rožinės spalvos "Schildkröt Yoga Block". Šis išskirtinis blokas yra išskirtinė įranga, kuri paįvairins jūsų teniso treniruočių režimą.

Daugialypės paskirties treniruoklių pagalba

Tapkite savo žaidimo meistrais, naudodami pilkos ir rožinės spalvos "Schildkröt Yoga Block" bloką, kuris suteikia daugybę pratimų galimybių. Naudokite jį apšilimui prieš žaidimą, kad ištemptumėte raumenis, arba kaip pusiausvyros priemonę jėgos treniruotėms. Šis universalus blokas yra jūsų geriausias partneris, padėsiantis pagerinti lankstumą, pusiausvyrą ir bendrą našumą aikštelėje.

"Beauteous Grey/Pink" jogos blokas

Pilkai rožinis "Schildkröt Yoga Block" pilkos ir rožinės spalvos blokas yra elegantiško dizaino, kuris patinka teniso žaidėjams, siekiantiems stiliaus ir funkcionalumo. Pagrindinis vėsios pilkos spalvos atspalvis su rausvu atspalviu yra santūrus, tačiau patrauklus, todėl šis aksesuaras yra ne tik treniruočių įrankis, bet ir patrauklus treniruočių kolekcijos elementas.

Profesionalios kokybės pažadas

Pasitikėkite "Schildkröt", kad skatinsite savo pasirodymų ilgaamžiškumą ir padėsite pagerinti savo žaidimą. Patenkinkite savo treniruočių poreikius su "Schildkröt" pilkos/rožinės spalvos jogos bloku - puikiu įrankiu, kuris paįvairins jūsų teniso treniruotes ir užtikrins, kad išliktumėte ištvermingi! Pasitikėkite "Schildkröt" kokybe ir pasirūpinkite, kad pilkai rožinis jogos blokas taptų jūsų treniruočių priemone.

Serijos numeris: ST79758
Pakuotė (vienetų): 1
Gamintojo prekės kodas: 960136
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.