Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Žymėjimo kūgiai Pro's Pro Marking Cone with holes 1P - dark blue

6,00 €

Rekomenduojama mažmeninė kaina

4,40 € Sutaupote 27 %
Gamintojo kodas: V218B
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 72h
Turime sandėlyje:
4+ vnt.

Pro's Pro Marking Cone with holes 1P - dark blue

4,40 € Pro's Pro Marking Cone with holes 1P - dark blue
    ST80188
"Pro's Pro" žymėjimo kūgis su skylutėmis 1P - tamsiai mėlynas: Pagerinkite treniruotes naudodami...daugiau

"Pro's Pro" žymėjimo kūgis su skylutėmis 1P - tamsiai mėlynas: Pagerinkite treniruotes naudodami profesionalią įrangą!

Nesvarbu, ar esate profesionalus treneris, ar tiesiog norite padidinti asmeninių treniruočių efektyvumą, tamsiai mėlynos spalvos "Pro's Pro" žymėjimo kūgis su skylutėmis yra universalus įrankis, kuriuo galite papildyti savo treniruočių režimą. Ryškios tamsiai mėlynos spalvos ir 38 cm aukščio, jis tikrai suteiks jūsų rutinai profesionalumo atspalvį.

Tvirta konstrukcija ir patvarios medžiagos

Gamintojo kodas - V218B

Žymėjimo kūgis "Pro's Pro" sukurtas iš aukščiausios kokybės, patvarios medžiagos, todėl jis atlaiko intensyvių treniruočių sunkumus. Lengvas, bet tvirtas, šis kūgis gali būti naudojamas ilgą laiką, todėl galite susitelkti į treniruotes ir nesijaudinti dėl savo įrangos veikimo.

Funkcijos ir naudojimo galimybės

Šis 38 cm aukščio kūgis yra puikiai matomas ir puikiai tinka įvairiems pratimams atlikti. Jo konstrukcijoje yra skylės, todėl jį galima naudoti su lazdomis kliūčių ruožams kurti, taip paįvairinant ir sukuriant iššūkį treniruočių rutinai.

Tamsiai mėlyna spalva

Akį traukianti tamsiai mėlyna spalva ne tik suteikia treniruotėms gyvybingumo, bet ir pagerina matomumą, užtikrina saugumą atliekant pratimus ir greitą vietos nustatymą pakeitus treniruočių sudėtį.

Gaminio universalumas

Šis gaminys yra daugiafunkcinis - nuo bėgimo takų nukreipimo, vikrumo gerinimo iki naudojimo kaip vartų stulpas mini sporto šakose. Nesvarbu, ar esate profesionalus treneris, ar sporto entuziastas, "Pro's Pro" žymėjimo kūgis gali pagilinti ir suteikti universalumo jūsų treniruotėms, žaidimams ir pratyboms. Apibendrinant galima teigti, kad tamsiai mėlynos spalvos "Pro's Pro" žymėjimo kūgis su skylėmis 1P yra nepakeičiama treniruočių priemonė. Ilgaamžis, funkcionalus ir spalvingas, jis skirtas treniruočių režimui pagerinti, nepriklausomai nuo sporto šakos ar disciplinos. Pagerinkite savo treniruočių žaidimą naudodami šį profesionalaus lygio žymėjimo kūgį.

Serijos numeris: ST80188
Gamintojo prekės kodas: V218B
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.