Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Pagrindinė koto apvija Pro's Pro Basic Grip B 115 1P - black

Paskutinė kaina: 4,40 €
Prekė šiuo metu nepasiekiama
Paskutinė kaina: 4,40 €
Apvijos lipnumas: drėgna
Apvijos storis (mm): 1,80
Perforavimas: taip
Gamintojo kodas: G223A
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Šios prekės neturime
PERKANT DAUGIAU:
Kiekis Vieneto kaina
Nuo 3 vnt. 3,90 €
Prekė šiuo metu nepasiekiama
PASIRINKITE JUMS
Pagrindinė koto apvija Pro's Pro B 1 (1 vnt.)

Pagrindinė koto apvija
Pro's Pro B 1 (1 vnt.)

 
5,90 €
 
Pagrindinė koto apvija Pro's Pro B 2 (1 vnt.)

Pagrindinė koto apvija
Pro's Pro B 2 (1 vnt.)

 
5,90 €
 
4,40 € Pro's Pro Basic Grip B 115 1P - black
    ST78390
"Pro's Pro Basic Grip B 115 1P" - juoda: Padidinkite savo žaidimo galimybes ir užtikrinkite...daugiau

"Pro's Pro Basic Grip B 115 1P" - juoda: Padidinkite savo žaidimo galimybes ir užtikrinkite puikų komfortą bei kontrolę

Pasinerkite į absoliučią žaidimo pranašumą su "Pro's Pro Basic Grip B 115 1P - Black" - žaidimą keičiančia teniso rankena, sukurta profesionalams, siekiantiems optimalių rezultatų.

Neprilygstamas vibracijos mažinimas

Pro's Pro Basic Grip B 115 1P - Black" sukurta su PU apatine dalimi, kuri puikiai sumažina vibraciją. Ją dar labiau sustiprina 1,80 mm storis, kuris suteikia papildomų slopinimo savybių. Pajuskite skirtumą savo rankoje, nes kiekvienas smūgis suteikia švelnų komfortą, sumažina smūgį ir apsaugo jus nuo galimo įsitempimo ir nuovargio.

Išskirtinis sukibimas ir pojūtis

Šios rankenos apvyniojimo medžiagos paviršius yra su grioveliais, kad sustiprintumėte žaidimo pojūtį ir užtikrintumėte maksimalų sukibimo tikrumą. Pagerinkite savo rezultatus, nes kiekvienas šuolis bus užtikrintas ir suteiks pasitikėjimo kiekvienu judesiu ir smūgiu.

Serijos numeris: ST78390
Apvijų kiekis: 1
Apvijos lipnumas: drėgna
Sudėtis: sintetinis
Gamintojo prekės kodas: G223A
Pagrindinė spalva: juoda
Apvijos storis (mm): 1,80
Perforavimas: taip
Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?   Tenisas – tai  sporto šaka,...daugiau
Kaip išsirinkti koto apviją?

Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?

 

Tenisas – tai  sporto šaka, kurioje esminės yra mažiausios detalės. Svarbu, ruošiant teniso raketę žaidimui, pasirūpinti tinkama ir švaria koto apvija. Jas skirstome į pagrindines (basic grip) ir viršutines (overgrip). Pagrindinės apvijos yra ant kiekvienos įsigyjamos teniso raketės. Tai maždaug 2 mm storio apvijos, pagamintos iš plastiko arba odos. Jos atlieka keletą funkcijų: sugeria drėgmę ir suteikia patogumo kontakto su ranka metu. Viršutinės apvijos yra plonos ir siekia maždaug 0,4–0,7 mm storio. Vyniojamos ant pagrindinių apvijų, atsižvelgiant į tenisininko pageidavimus ir pagrindinį apvijos parametrą, kuris žaidėjui yra svarbiausias. Tai gali būti drėgmės sugėrimas, jeigu žaidėjo rankos greitai prakaituoja, arba apvijos lipnumas, jeigu jam svarbus gniaužto tvirtumas. Viršutinės apvijos gali būti kiek sausesnės ar drėgnesnės, o kokias pasirinks žaidėjas priklauso tik nuo jo paties. Apvijos šiek tiek storina raketės rankeną, kas priklauso nuo apvijos storio ir jos vyniojimo metodo bei stiprumo. Be to, jos atlieka higieninę ir, žinoma, estetinę (kai renkamasi pagal spalvą) funkciją. Apvijas būtina keisti, joms praradus savo savybes, atsiradus nešvarumams arba pasireiškus akivaizdiems nusidėvėjimo požymiams.

Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.