Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Treniruočių ratukai SKLZ Corewheels

65,90 €
Gamintojo kodas: SK6800115
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 72h
Turime sandėlyje:
2 vnt.

SKLZ Corewheels

65,90 € SKLZ Corewheels
    ST73428
Pakeiskite savo treniruotę su "SKLZ Corewheels "SKLZ Corewheels" yra puikus aktyvaus...daugiau

Pakeiskite savo treniruotę su "SKLZ Corewheels

"SKLZ Corewheels" yra puikus aktyvaus tenisininko treniruočių priedas, su kiekvienu pakartojimu paįvairinantis ir padidinantis treniruočių efektyvumą. Šie "SKLZ Corewheels" yra dviejų vienetų pakuotėje ir yra įvairiaspalvio dizaino, todėl žada kokybę ir našumą.

Neprilygstamas patogumas ir paprastas naudojimas

Pamirškite rankų diskomfortą. Šių treniruoklių ergonomiškos putplasčio rankenos užtikrina maksimalų sukibimą ir nepakartojamą komfortą treniruočių metu, todėl užtikrins ilgas treniruočių valandas be rankų raumenų įtempimo.

Išplėskite treniruočių ribas

Nesvarbu, ar esate teniso entuziastas, ar profesionalus sportininkas, "SKLZ Corewheels" sustiprins jūsų treniruočių rezultatus. Įtraukdami liemenį, pečius, pilvo preso raumenis ir rankas, šie ratukai palengvina ne tik jėgos stiprinimą.

Treniruotės namuose dar niekada nebuvo tokios naudingos. Laikas sustiprinti savo treniruočių rutiną ir peržengti savo galimybių ribas su "SKLZ Corewheels" ratukais.

Serijos numeris: ST73428
Pagrindinė spalva: įvairių spalvų
Gamintojo prekės kodas: SK6800115
Pakuotė (vienetų): 2
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.