Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Slydimo diskas SKLZ Slidez 2p

38,40 €
Gamintojo kodas: SLDS-001
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 72h
Turime sandėlyje:
4 vnt.

SKLZ Slidez 2p

38,40 € SKLZ Slidez 2p
    ST73475
Intensyvesnės teniso treniruotės su "SKLZ Slidez 2P "SKLZ Slidez 2P" yra treniruoklis,...daugiau

Intensyvesnės teniso treniruotės su "SKLZ Slidez 2P

"SKLZ Slidez 2P" yra treniruoklis, specialiai sukurtas kojų raumenims stiprinti, todėl gerokai padidina greitį ir vikrumą teniso korte. Ši universali treniruočių priemonė jūsų teniso treniruotes pakels į kitą lygį. Slidez 2P neabejotinai taps nepakeičiamu jūsų kasdienės treniruočių rutinos elementu, nesvarbu, koks jūsų įgūdžių lygis.

Efektyvios, sklandžios slydimo treniruotės

Dėl mažos trinties paviršiaus "Slidez" leidžia sklandžiai ir nevaržomai judėti bet kokiu paviršiumi. Jūsų kojų pratimų efektyvumas bus padidintas, o tai paskatins jus pasiekti naują priežiūros gylį ir sprogstamąją jėgą paduodant ir grąžinant kamuolį.

Neslystantis paviršius užtikrina stabilumą

Sukurti neslidžiu paviršiumi, "Slidez" užtikrina patikimą sukibimą, neleisdami netyčia slysti kojoms ar rankoms treniruočių metu. Ši stabilumo savybė prisideda prie saugios treniruočių aplinkos, todėl galite susitelkti tik į savo rezultatus.

Treniruokitės dviem kryptimis

Šis įrenginys turi integruotas jungtis, todėl galite treniruotis abiem kryptimis. Tobulinkite šoninį greitumą, greitėjimą į priekį ir lanksčius judesius, imituodami energijos pliūpsnį, kuris būtinas tobulam teniso žaidimui.

Elegantiškas ir patvarus

Stilingos juodos spalvos "SKLZ Slidez 2P" tinka prie bet kokios treniruočių aprangos. Jie tiekiami dviejų vienetų pakuotėje ir atlaiko keletą įtemptų treniruočių, todėl užtikrina ilgalaikį treniruočių palydovą jūsų intensyvioms teniso treniruotėms.

Su "SKLZ Slidez 2P" išbandykite savo ištvermę ir tikslumą korte visiškai nauju būdu. Ateikite ir išbandykite tikslingų treniruočių galią!

Serijos numeris: ST73475
Pakuotė (vienetų): 2
Gamintojo prekės kodas: SLDS-001
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.