Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Teniso raketė Yonex Percept Game (270g)

NAUJA
185,00 €

Rekomenduojama mažmeninė kaina

167,40 € Sutaupote 10 %
Svoris (g): 270
Lanko dydis (cm2): 645
Balansas (mm): 335
Stygų tinklas: 16/19
Gamintojo kodas: 01PEGGE-OLG
Susisiekite
+370 65 67 67 00
Ši prekė pristatoma nemokamai
Užsakymą išsiųsime per 48h
PERKANT DAUGIAU:
Kiekis Vieneto kaina
Nuo 2 vnt. 150,90 €
167,40 € Yonex Percept Game (270g)
    ST93087.1
"Yonex Percept Game" (270g) Pripažintos "Yonex Vcore Pro" serijos raketės "Percept", kuriose...daugiau

"Yonex Percept Game" (270g)

Pripažintos "Yonex Vcore Pro" serijos raketės "Percept", kuriose įdiegtos moderniausios technologijos, yra išskirtinis tikslumo, pojūčio ir aukščiausio lygio kontrolės derinys, kurį papildo geresnės žaidimo savybės. Šias raketes rekomenduoja garsūs ATP ir WTA žaidėjai, tarp jų Hubertas Hurkaczas, Stanas Wawrinka, Frances Tiafoe ir Dayana Yastremska.

"Percept Game": Lengviausia šioje linijoje

"Percept Game" yra lengviausia "Percept" serijos raketė, todėl tai puikus pasirinkimas ambicingiems pradedantiesiems ir vidutinio lygio žaidėjams, ieškantiems lengvos, manevringos raketės, pasižyminčios puikiu jausmu ir tikslumu.

Raketės galvutės dydis yra 100 kvadratinių colių, o sustiprinta centrinė rėmo dalis užtikrina geresnę prieigą prie galios. Skirtingai nei brangesnėse raketėse, joje įdiegta senesnė "Yonex Nanomesh Neo" grafito technologija, užtikrinanti optimalų rėmo išlinkimą kiekvieno smūgio metu ir didinanti atsparumą bei galią.

Svarbiausios naudojamos technologijos

- ISOMETRIC: ši unikali izometrinė galvutės forma 7 % padidina "sweetspot" tašką, palyginti su standartinėmis ovalo formos raketėmis. Tai leidžia atlikti stipresnius smūgius - net ir necentriškai smūgiuojant - neprarandant kontrolės.

- Flexcon sistema: Ši kūginė ir pailga koto konstrukcija užtikrina lengvą lenkimą ir gerokai pailgina kontakto su kamuoliuku laiką. Dėl to 15 % padidėja stiebo lankstumas, pagerėja kontrolė ir smūgio tikslumas.

-Standusraketės paviršiaus dizainas: Didesnis grafito kiekis raketės galvutėje pagerina valdymą, nes stabilizuoja raketės galvutę smūgio metu - tai užtikrina tvirtesnę ir tikslesnę kamuoliuko trajektoriją.

-Servofiltras: Tarp grafito sluoksnių esanti skaidri plėvelė padidina lankstumą (60 %) smūgių metu ir pašalina nepageidaujamas vibracijas.

Serijos numeris: ST93087.1
Gamintojo prekės kodas: 01PEGGE-OLG
Rakečių serija: Percept
Svoris (g): 270 ? daugiau
Lanko dydis (cm2): 645 ? daugiau
Balansas (mm): 335 ? daugiau
Stygų tinklas: 16/19 ? daugiau
Ilgis (cm): 68,6 ? daugiau
Rėmo profilis (mm): 23/24/23 ? daugiau
Rekomenduojama stygų tempimo jėga (kg): 20-27 ? daugiau
Sudėtis: grafitas
Pagrindinė spalva: žalia
Stygos: taip
Dėklas: taip (maišas)
Technologijos:
ISOMETRIC
NANOMESH NEO
FLEXCON SYSTEM - Yonex
Stiff Racquet Face Design - Yonex
Servo Filter - Yonex
KAIP IŠSIRINKTI TENISO RAKETĘ Kokia rakete geriausiai žaisti tenisą? Kiekvienas...daugiau
Kaip išsirinkti teniso raketę

KAIP IŠSIRINKTI TENISO RAKETĘ

Kokia rakete geriausiai žaisti tenisą? Kiekvienas pradedantysis tenisininkas kelia sau šį klausimą. Dažniausiai teniso raketės įsigyjamos nedažnai – kas keletą (kartais kas keliolika) metų. Per tą laiką gerokai pasikeičia teniso rakečių gamybos technologijos. Daugybė raketės parametrų turi įtakos žaidimo malonumui ir pažangai. Pagrindiniai parametrai nurodomi ant jos rėmo (skirtingose vietose – priklauso nuo gamintojo), tačiau jie dažnai būna neišsamūs ir sunkiai suprantami, ypač pradedantiesiems žaidėjams. Siekdami palengvinti tinkamą raketos pasirinkimą ir jos parametrų supratimą, žemiau pateikiame pagrindines savybes, į kurias būtina atkreipti dėmesį perkant teniso raketę, kad ji tiksliausiai atitiktų žaidėjo gebėjimus ir poreikius.

 Lanko dydis ir forma

Teniso raketės yra skirtingų formų ir dydžių. Kalbant apie lanko formą, nėra vienareikšmiškai aišku, koks jis yra idealus ir rekomenduojamas konkrečiai žaidėjų grupei. Daugelis lankų yra klasikinės „kiaušinio“ formos. Kiek paprasčiau yra kalbėti apie teniso raketės lanko dydį. Jis nurodomas centimetrais ir kvadratiniais coliais ir nurodo paviršiaus plotą. Atsako už smūgio stiprumą ir tikslumą.

Skiriami trys pagrindiniai teniso raketės lanko dydžiai:

1. Midsize (mažas) – 85–93 kv. colių.

2. Midplus (vidutinis) – 94–103 kv. colių.

3. Oversize (didelis) – didesnė nei 104 kv. colių.

 Kuo didesnis lankas, tuo didesnė bus smūgio jėga. Todėl žaidėjas privalės įdėti mažiau jėgų, kad atmuštų kamuoliuką į kitą aikštelės pusę. Be to, raketės su didesniu lanku turi didesnį sweetspot`ą, t. y. taiklaus pataikymo plotą. Raketė su mažesnius lanku smūgiuoja į kamuoliuką mažesne jėga, todėl žaidėjas turi įdėti daugiau jėgos į kiekvieną smūgį. Tačiau tokia raketė užtikrina daug daugiau kamuolio kontrolės ir tikslių smūgių.

   Svarbu:

1. Pradedantieji turėtų atkreipti dėmesį į lankus nuo 660 m2 (102 kv. colių).

2. Kiek pažengusiems žaidėjams rekomenduojama rinktis 645–690 m2 (100–107 kv. colių) teniso raketę.

3. Pažengę tenisininkai paprastai jau žino savo poreikius ir išmano, ką rinktis, bet rekomenduojama rinkti 645 m2 (100 kv. colių) ir mažesnes raketes.

 

Kotas yra teniso raketės rankena, kurią žaidėjas laiko rankoje. Koto dydį lemia jo...daugiau

Kotas yra teniso raketės rankena, kurią žaidėjas laiko rankoje. Koto dydį lemia jo perimetras. Tik pradėjus žaisti tenisą, dažnai sunku pasirinkti tinkamą teniso raketės koto dydį. Žemiau siūlome šios problemos sprendimą. 

Teniso raketės koto dydžiai žymimi dviem būdais – amerikietišku ir europietišku.

 amerikietiškas žymėjimase

[coliai / ≈ cm]

europietiškas žymėjimas
4 / ≈ 10   0
4 1/8 / ≈ 10,4 1
4 1/4 / ≈ 10,8 2
4 3/8 / ≈ 11 3
4 1/2 / ≈ 11,4 4
4 5/8 / ≈ 11,8 5

Ant teniso rakečių nerasite žymėjimų centimetrais. Ruošdami šią medžiagą, colius perskaičiavome centimetrais, kad padėtume Jums išrinkti tinkamą kotą. Jums tai padės, jeigu neturite galimybės paimti raketės į rankas, pavyzdžiui, kai planuojate teniso raketę įsigyti internetinėje parduotuvėje.

Paprastai koto dydis nurodomas kojelės apačioje. Koto dydis yra labai svarbus, tačiau priešingai nei raketės lanko dydis, ne todėl, kad pasirinkę skirtingus kotų dydžius, pasieksite skirtingų žaidimo rezultatų. Koto perimetras turi tiksliai atitikti žaidėjo rankos dydį, nes tik tada jis gali būti tikras, kad jo gniaužtas bus tvirtas, raketė rankoje išliks stabili, o riešas nebus apkrautas.

Pirmas būdas, pagal kurį galime nustatyti, ar teniso raketė yra tinkama, yra matavimas liniuote (neturint teniso raketės).

1. Ištieskite plaštaką ir išmatuokite atstumą nuo jos centro iki bevardžio piršto galiuko.
2. Gautą rezultatą (centimetrais) palyginkite su pateikta dydžių lentele ir išsirinkite koto dydį.

 

Antras būdas naudingas tada, kai būtina išsirinkti iš kelių skirtingo dydžio rakečių kotų. Jei neturite savo teniso raketės, visada galite pasinaudoti draugo rakete ir pažiūrėti, ar jo raketės koto dydis tiktų ir Jums

1. Paimkite teniso raketę taip, kaip parodyta nuotraukoje.
2. Jeigu kitos rankos smilius tiksliai telpa į tarpelį tarp nykščio pakylos ir pirštų galiukų, reiškia, kad kotas yra tinkamo dydžio.
3. Jeigu tarpelyje tarp nykščio pakylos ir pirštų galiukų lieka nemažai laisvo ploto, reiškia, kad kotas yra per didelis ir rekomenduojama rinktis mažesnio perimetro kotą.
4. Jeigu smilius netelpa į tarpelį tarp nykščio pakylos ir pirštų galiukų, reiškia, kad kotas yra per mažas ir rekomenduojama rinktis didesnio perimetro kotą.

Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.