Teniso kamuoliukai – kokius rinktis

Išsirinkti teniso kamuoliukus tik iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti gana paprasta. Platus jų pasirinkimas lemia, kad išsirinkti tinkamiausius yra sudėtinga. Pristatysime juos kiek plačiau, kad žinotumėte, ką perkate.

 

Skiriame tris pagrindines kamuoliukų kategorijas – pradedantiesiems, beslėgius ir slėginius. Pirmos kategorijos kamuoliukai yra skirti jauniausiems žaidėjams, kitos dvi naudojamos įprastose rungtynėse. 

Slėginiai kamuoliukai

Šie kamuoliukai yra daug minkštesni nei beslėgiai kamuoliukai, kas lemia žaidimo komfortą. Jų struktūra, o būtent slėgio kritimas kamuoliuko viduje, daro įtaką jų patvarumui. Slėginiai kamuoliukai iš atidarytos prieš dvi savaites dėžutės nėra tinkami žaisti (net jei buvo nenaudojami). Profesionalai keičia kamuoliukus vidutiniškai kas 9 geimus. Kiekvieno prekės ženklo kamuoliukų gamintojas siūlo trijų klasių kamuoliukus – profesionalų, čempionų ir mėgėjų lygiams. Profesionalūs teniso kamuoliukai pasižymi aukščiausia gamintojo siūloma kokybe. Dažniausiai jais žaidžia profesionalai ATP (Teniso profesionalų asociacijos) ir WTA (Moterų teniso asociacijos) turnyruose.

Įsigydami profesionalius kamuoliukus, galite tikėtis puikių rezultatų ir patvarumo. Slėginiai kamuoliukai tikrai tinka žaisti daugelyje profesionalių ir mėgėjiškų turnyrų. Treniruočių kamuoliukaipirmiausiai naudojami treniruočių metu, į kamuoliukų surinkimo tūbas arba į kamuoliukų šaudyklę. Juos draudžiama naudoti daugelyje čempionatų. Skiriami: extra duty (kietoms dangoms, patvaresni), regular (žaisti ant grunto dangos ir uždarose patalpose), high altitude (žaisti vietovėse, įsikūrusiose aukščiau jūros lygio) ir HydroGuard (drėgmei atsparesni) kamuoliukai.

 

Beslėgiai kamuoliukai

Beslėgių kamuoliukų viduje – storas kaučiukas. Pasižymi ypatingu patvarumu. Tačiau taip yra dėl jų konstrukcijos, dėl kurios jie yra kietesni ir sunkesni. Žaidžiant jaučiamas jų „sunkumas“, palyginus su slėginiais kamuoliukais. Puikiai tinka treniruotėms ir rekomenduojami žaidėjams, kurie tik retkarčiais mėgsta pasirodyti aikštelėje. Parduodami nesupakuoti arba maišuose.

Teniso kamuoliukai suaugusiems parduodami tūbelėse – po 3 ar 4 vienetus. Dėl intensyvaus teniso kamuoliukų sunaudojimo juos galima įsigyti supakuotus kartoninėse dėžėse, dažniausiai po 18 tūbelių (po 4 vienetus kiekvienoje tūbelėje).

Teniso kamuoliukai vaikams paprastai būna supakuoti į maišus ar į kibirus, todėl juos lengva transportuoti ir nešti aikštelėje.

Laukus, pažymėtus *, būtina užpildyti

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Strefa Tenisa Sp. z o.o. Sp. K.

Susijusios prekės
Teniso kamuoliukų dėžė Wilson Tour Premier All Court - 18 x 4 vnt.

Teniso kamuoliukų dėžė
Wilson Tour Premier All Court - 18 x 4 vnt.

152,00 €
86,40 €
Sutaupote 43%
Teniso kamuoliukai pradedantiesiems Gamma Quick Kids 36' red 12 szt. - (worek)

Teniso kamuoliukai pradedantiesiems
Gamma Quick Kids 36' red 12 szt. - (worek)

 
23,90 €
 
Teniso kamuoliukai pradedantiesiems Pro's Pro Stage 2 with orange point - (60 vnt.)

Teniso kamuoliukai pradedantiesiems
Pro's Pro Stage 2 with orange point - (60 vnt.)

72,00 €
57,40 €
Sutaupote 21%
Teniso kamuoliukai Wilson Roland Garros All Court - 4 vnt.
Teniso kamuoliukai Wilson Roland Garros All Court - 4 vnt.

Teniso kamuoliukai
Wilson Roland Garros All Court - 4 vnt.

9,00 €
5,90 €
Sutaupote 44%
Teniso kamuoliukai Dunlop Club 4 vnt.

Teniso kamuoliukai
Dunlop Club 4 vnt.

7,00 €
5,40 €
Sutaupote 29%