Teniso kamuoliukai – kokius rinktis

Išsirinkti teniso kamuoliukus tik iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti gana paprasta. Platus jų pasirinkimas lemia, kad išsirinkti tinkamiausius yra sudėtinga. Pristatysime juos kiek plačiau, kad žinotumėte, ką perkate.

 

Skiriame tris pagrindines kamuoliukų kategorijas – pradedantiesiems, beslėgius ir slėginius. Pirmos kategorijos kamuoliukai yra skirti jauniausiems žaidėjams, kitos dvi naudojamos įprastose rungtynėse. 

Slėginiai kamuoliukai

Šie kamuoliukai yra daug minkštesni nei beslėgiai kamuoliukai, kas lemia žaidimo komfortą. Jų struktūra, o būtent slėgio kritimas kamuoliuko viduje, daro įtaką jų patvarumui. Slėginiai kamuoliukai iš atidarytos prieš dvi savaites dėžutės nėra tinkami žaisti (net jei buvo nenaudojami). Profesionalai keičia kamuoliukus vidutiniškai kas 9 geimus. Kiekvieno prekės ženklo kamuoliukų gamintojas siūlo trijų klasių kamuoliukus – profesionalų, čempionų ir mėgėjų lygiams. Profesionalūs teniso kamuoliukai pasižymi aukščiausia gamintojo siūloma kokybe. Dažniausiai jais žaidžia profesionalai ATP (Teniso profesionalų asociacijos) ir WTA (Moterų teniso asociacijos) turnyruose.

Įsigydami profesionalius kamuoliukus, galite tikėtis puikių rezultatų ir patvarumo. Slėginiai kamuoliukai tikrai tinka žaisti daugelyje profesionalių ir mėgėjiškų turnyrų. Treniruočių kamuoliukaipirmiausiai naudojami treniruočių metu, į kamuoliukų surinkimo tūbas arba į kamuoliukų šaudyklę. Juos draudžiama naudoti daugelyje čempionatų. Skiriami: extra duty (kietoms dangoms, patvaresni), regular (žaisti ant grunto dangos ir uždarose patalpose), high altitude (žaisti vietovėse, įsikūrusiose aukščiau jūros lygio) ir HydroGuard (drėgmei atsparesni) kamuoliukai.

 

Beslėgiai kamuoliukai

Beslėgių kamuoliukų viduje – storas kaučiukas. Pasižymi ypatingu patvarumu. Tačiau taip yra dėl jų konstrukcijos, dėl kurios jie yra kietesni ir sunkesni. Žaidžiant jaučiamas jų „sunkumas“, palyginus su slėginiais kamuoliukais. Puikiai tinka treniruotėms ir rekomenduojami žaidėjams, kurie tik retkarčiais mėgsta pasirodyti aikštelėje. Parduodami nesupakuoti arba maišuose.

Teniso kamuoliukai suaugusiems parduodami tūbelėse – po 3 ar 4 vienetus. Dėl intensyvaus teniso kamuoliukų sunaudojimo juos galima įsigyti supakuotus kartoninėse dėžėse, dažniausiai po 18 tūbelių (po 4 vienetus kiekvienoje tūbelėje).

Teniso kamuoliukai vaikams paprastai būna supakuoti į maišus ar į kibirus, todėl juos lengva transportuoti ir nešti aikštelėje.

Laukus, pažymėtus *, būtina užpildyti

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Strefa Tenisa Sp. z o.o. Sp. K.

Susijusios prekės
Teniso kamuoliukų dėžė Head Pro (Strefa Tenisa logo) - 18 x 4B

Teniso kamuoliukų dėžė
Head Pro (Strefa Tenisa logo) - 18 x 4B

126,00 €
71,40 €
Sutaupote 44%
Teniso kamuoliukai Prince NX Tour Pro 4B

Teniso kamuoliukai
Prince NX Tour Pro 4B

8,00 €
7,40 €
Sutaupote 13%
Teniso kamuoliukai Wilson Championship Extra Duty 4B

Teniso kamuoliukai
Wilson Championship Extra Duty 4B

8,00 €
4,90 €
Sutaupote 50%
Teniso kamuoliukai Babolat Team Clay 4B

Teniso kamuoliukai
Babolat Team Clay 4B

11,00 €
7,40 €
Sutaupote 36%
Teniso kamuoliukai Dunlop Australian Open Special Offer 2 x 4B

Teniso kamuoliukai
Dunlop Australian Open Special Offer 2 x 4B

17,00 €
13,40 €
Sutaupote 24%
Teniso kamuoliukai Wilson Roland Garros All Court 4B
Teniso kamuoliukai Wilson Roland Garros All Court 4B

Teniso kamuoliukai
Wilson Roland Garros All Court 4B

8,00 €
5,90 €
Sutaupote 38%
Teniso kamuoliukai Wilson Triniti 4B

Teniso kamuoliukai
Wilson Triniti 4B

10,00 €
7,90 €
Sutaupote 30%