Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Pagrindinė koto apvija Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - black

4,40 €
Apvijos lipnumas: drėgna
Apvijos storis (mm): 1,60
Perforavimas: ne
Gamintojo kodas: G221A
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 48h
variantai:
Pagrindinė koto apvija Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - white
Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - white
Pagrindinė koto apvija Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - hellbla
Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - hellbla
daugiau
Turime sandėlyje:
2 vnt.

Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - black

PERKANT DAUGIAU:
Kiekis Vieneto kaina
Nuo 3 vnt. 3,90 €
4,40 € Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - black
    ST78388
"Pro's Pro Basic Grip B 110 1P" - juoda: Aukščiausios kokybės sintetinė bazinė rankena...daugiau

"Pro's Pro Basic Grip B 110 1P" - juoda: Aukščiausios kokybės sintetinė bazinė rankena

Pasinerkite į aukščiausio lygio sukibimą su "Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Black". Šis aukščiausios klasės lipnus bazinis gripas kruopščiai sukurtas taip, kad užtikrintai ir patikimai laikytųsi, atitinkantis bet kurio raketės žaidimo entuziasto poreikius. Dėl švelniai lygaus paviršiaus ir įspūdingo 1,60 mm storio ši rankena užtikrina neprilygstamą lytėjimo reakciją, kuri sustiprina jūsų žaidimo rezultatus.

Aukštos kokybės medžiaga ir konstrukcija

Pagaminta iš aukščiausios kokybės sintetinių medžiagų, ši rankena užtikrina ilgalaikį patvarumą ir atsparumą. Neperforuota konstrukcija padeda išsaugoti rankenos vientisumą, todėl garantuojama, kad gaminys yra sukurtas taip, kad atlaikytų ilgą žaidimo laiką ir neprarastų išskirtinės lytėjimo kokybės.

Neprilygstamas lipnumas ir sukibimas

"Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Black" didžiuojasi išskirtiniu lipnumo ant šlapios dangos lygiu, užtikrinančiu neprilygstamą sukibimą, kuris lemia tvirtą ir kontroliuojamą sukibimą. Ši unikali savybė sumažina paslydimo tikimybę intensyviai žaidžiant, pagerina jūsų rezultatus ir padidina pasitikėjimą savimi aikštelėje.

Serijos numeris: ST78388
Apvijų kiekis: 1
Apvijos lipnumas: drėgna
Sudėtis: sintetinis
Gamintojo prekės kodas: G221A
Pagrindinė spalva: juoda
Apvijos storis (mm): 1,60
Perforavimas: ne
Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?   Tenisas – tai  sporto šaka,...daugiau
Kaip išsirinkti koto apviją?

Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?

 

Tenisas – tai  sporto šaka, kurioje esminės yra mažiausios detalės. Svarbu, ruošiant teniso raketę žaidimui, pasirūpinti tinkama ir švaria koto apvija. Jas skirstome į pagrindines (basic grip) ir viršutines (overgrip). Pagrindinės apvijos yra ant kiekvienos įsigyjamos teniso raketės. Tai maždaug 2 mm storio apvijos, pagamintos iš plastiko arba odos. Jos atlieka keletą funkcijų: sugeria drėgmę ir suteikia patogumo kontakto su ranka metu. Viršutinės apvijos yra plonos ir siekia maždaug 0,4–0,7 mm storio. Vyniojamos ant pagrindinių apvijų, atsižvelgiant į tenisininko pageidavimus ir pagrindinį apvijos parametrą, kuris žaidėjui yra svarbiausias. Tai gali būti drėgmės sugėrimas, jeigu žaidėjo rankos greitai prakaituoja, arba apvijos lipnumas, jeigu jam svarbus gniaužto tvirtumas. Viršutinės apvijos gali būti kiek sausesnės ar drėgnesnės, o kokias pasirinks žaidėjas priklauso tik nuo jo paties. Apvijos šiek tiek storina raketės rankeną, kas priklauso nuo apvijos storio ir jos vyniojimo metodo bei stiprumo. Be to, jos atlieka higieninę ir, žinoma, estetinę (kai renkamasi pagal spalvą) funkciją. Apvijas būtina keisti, joms praradus savo savybes, atsiradus nešvarumams arba pasireiškus akivaizdiems nusidėvėjimo požymiams.

Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.