Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Pratimų kilimėlis SKLZ Trainer Mat

46,90 €
Gamintojo kodas: APD-G2M-PEF-04
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 72h
Turime sandėlyje:
1 vnt.

SKLZ Trainer Mat

46,90 € SKLZ Trainer Mat
    ST73469
Išlaisvinkite savo potencialą naudodami SKLZ treniruoklio kilimėlį "SKLZ Trainer Mat" yra...daugiau

Išlaisvinkite savo potencialą naudodami SKLZ treniruoklio kilimėlį

"SKLZ Trainer Mat" yra aukštos kokybės, universalus treniruočių kilimėlis, skirtas pagerinti jūsų sveikatingumą. Dėl patvarios konstrukcijos ir apgalvoto dizaino jis ne tik užtikrina patogų užsiėmimą, bet ir padeda atlikti veiksmingiausias treniruotes. Šis unikalus kilimėlis pasižymi elegantiška juoda spalva, suteikiančia jūsų treniruoklių kolekcijai rafinuotumo ir stiliaus.

Išskirtinė kokybė

SKLZ treniruoklių kilimėlis savo klasėje išsiskiria iš kitų išskirtinėmis savybėmis. Šis kilimėlis kruopščiai pagamintas taip, kad atlaikytų dinamiškus ir griežtus fizinių pratimų reikalavimus, todėl yra ilgaamžis ir ilgus metus bus jūsų patikimas treniruočių partneris. Palaikomas ir lengvai valomas kilimėlis - tai puiki formos ir funkcionalumo pusiausvyra.

Pratimų gairės po ranka

Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs sportininkas, SKLZ treniruoklio kilimėlis jums padės. Ant kilimėlio atspausdintos pratimų instrukcijos - tai išskirtinis bruožas, išskiriantis jį iš tradicinių treniruočių kilimėlių. Dabar galite turėti asmeninį trenerį namuose! Šis kilimėlis padės jums paįvairinti treniruočių režimą, išmokys jus tinkamos formos ir judesių atliekant visą spektrą pratimų tiesiog jūsų namuose.

Estetiškai patrauklus

Be praktinio pritaikymo, "SKLZ Trainer Mat" kilimėlis žavi ir savo estetiniu patrauklumu. Jis yra klasikinės juodos spalvos, o skoningo dizaino pratimų vadovas yra kontrastingų spalvų - tai prašmatnus jūsų treniruoklių priedas, kuris skatins jus išlikti aktyvius.

Produkto specifikacijos

Pagrindinė spalva: juoda Gamintojo kodas: APD-G2M-PEF-04 Patirkite skirtumą su SKLZ treniruoklio kilimėliu - kilimėliu, sukurtu taip, kad jis būtų geresnis ir ilgaamžiškesnis ir padėtų jums siekti sveikesnio ir aktyvesnio gyvenimo būdo.

Serijos numeris: ST73469
Pagrindinė spalva: juoda
Gamintojo prekės kodas: APD-G2M-PEF-04
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.